Po delším čase jsem se rozhodla akturalizovat stránku našeho chovného pejska DRIVE ME CRAZY FOR REGINA S DARLING S. Pro nás jen Marlon.

Marlonek propásl svůj mladický věk v covidové pauze. Jeho výstavní kariera se tedy plně rozjela až v roce 2021. 

pro nás prostě jen Marlon

Marlon je krásný mladý hrubosrstý  pejsek s velmi zajímavým rodokmenem. Je to sebevědomý kluk s velkým srdcem. Ve společnosti psů nevyvolává konflikty, ale také si nenechá nic líbit. Je ovšem natolik gentlemanský, že útoky od malých pejsků velkoryse přehlíží. Jeho výstavní kariera z důvodu covidové pandemie trvala v roce 2020 jen tři měsíce, a i tak si  vedl velmi dobře.

Výstavní ocenění rok 2020: 2x CAJC, 2x BOJ, 1x JBIG, 4x vítěz třídy, Nejkrásnější dorost výstavy.

V roce 2021 rozjel tento úžasný pejsek  svojí výstavní karieru naplno. Získal šampionáty ž  České republiky, Slovenské republiky a ze Slovinska. Rozdělal  šampionáty v Polsku, Maďarsku a Chorvatsku, kde mu chybí k získání šampionátu vždy jen jeden CAC. V roce 2022 pak Marlon získal Grand šampióna  ČR a Grand šamspina SK a splnil podmínky pro udělaní titulu Interchapinon C.I.B. 

Do dnešního dne Marlon získal:  7x  CACIB, 8x res. CACIB, 5x BOB, 3x BOS, 25 x CAC, 12x  res CAC, Národní vítěz, multi šampion, Grand šanpion ČR, Grand šampion SK....atd.

Zdravotní testy LP 00, LOA,SCA,PLL, BAER test oboustraně slyšící.

 Marl.zpředu postoj na net

 

Marlonek je k dispozici pro chov.  Na podmínky krytí se ptejte v e-mailu a nebo mě neváhejte kontaktovat. na tel: +420 777 59 79 09.


 
Tvorba stranek pro chovatelske stanice