Jsme malá rodinná chovatelská stanice. První pes v naší rodině byla malá černá kníračka Arnika ze Ždírce. Psal se rok 1981. Malí knírači byli v Československé socialistické republice plemeno služební, tak bylo přirozené, že i já jsem se s Arničkou věnovala výcviku. Láska ke psům a zkušenost s výcvikem psů mě přivedli k práci kynologa. A jak už to tak bývá, když si pořídíte fenku brzo přijdou i štěňátka. K Arnice přibyla ještě fenka malého černého knírače  Any z Pomoklic a pak další..Později jsem rozšířila chov o malé knirače barvy pepř a sůl. Nejdříve jsme odchovávali štěňata pod názvem chovatelské stanice CLEMENTINE. V roce 1996 se však přišlo na to, že chovatelská stanice CLEMENTINE je již registrovaná ve Francii, tak jsme se museli přejmenovat na Bohemia Clementine.

chs fci jrt

Každý pejsek je u nás členem rodiny. Fenka má štěňátka maximálně 1x za rok. Zakládáme si na tom, že z naší chovatelské stanice vždy odcházeli do nových domovů krásní a  zdraví představitelé plemene.

V roce 2012 v krásných 17,5 letech odešla do věčných lovišť polední naše kníračka Fatima Bohemia Clementine.

V roce 2019 jsem si pořídila novou zakladatelku chovu tentokrát plemene Jack Russell teriéra.

Daya Esmé Admiko je typická představitelka tohoto plemene.

V roce 2020 jsme splnily podmínky chovnosti a zároveň k nám přišel i mladý krásný pejsek Drive me Crazy for Regina‘s Darlings. Více v sekci naše feny a naši psi.

Bohemia clementine JRT Bohemia clementine JRT Bohemia clementine JRT Bohemia clementine JRT


 
Tvorba stranek pro chovatelske stanice